Programs

Personal Training

It does not matter if you want to lose weight, build lean muscle, or simply want to
live a healthier life; a professional personal training program created specifically with you
and your needs in mind will take you as far as you want to go

Weight Loss Program No.1

I will help you set goals and reach them. I don't just show you how to do an exercise; I educate you in the areas of strength training, cardiovascular endurance, and proper nutrition.

Weight loss program No.2

Understanding the way your body and its processes work and how to influence it is the most important step to your dream body.

WEIGHT LOSS PROGRAM NO.3

A professionally developed personal training program that was created specifically for you will take you as far as you want to go.

Weight Loss Program No.4

As a personal trainer I help you define, set and succeed at your specific tasks. My job is to motivate, provide direction and give you the tools to make lifelong changes.

What people are saying

Bu işin ilk şartları disiplin ve istikrar. Atakan Hoca ile çalışınca nasıl disiplinli olmanız gerektiğini ve zamanla bu disiplinin vücudunuza nasıl yansıdığını görüyorsunuz. Beraber 2 podyum yaptık, her seferinde bu yansımalar ve pozitif değişimlerimiz aşikârdı. Kendi görüntünüzü veya hayat tarzınızı değiştirmeye karar verdiğinizde, artık sağlıklı bir hayat ve içinde daha rahat hissedeceğiniz bir vücut istediğinizde; bu isteği Atakan Hoca ile beraber gerçekleştireceğinize hiç şüphem yok.

Ersan Terzi

Öğrenci

Atakan hoca ile çok uzun süre birlikte çalıştıktan sonra yaklaşık 1 senedir onun bana öğrettiği değerli bilgilerle kendim çalışıyorum. Bedenimde yarattığı müthiş değişim bir yana, en çok hayat tarzımı olumlu yönde değiştirme konusunda bana yoldaş olduğu için kendisine minnettarım. Benim için sadece online koç değil, online bir dost…

Samet Inanç

Öğrenci

Biricik olan bedeninizin sınırlarını zorlamaya hazır ve zamanınızı hedefinize ulaşma yolunda anlamlı bir sekilde kullanmak istiyorsanız, kesinlikle Atakan hoca ile çalışmanızı öneririm. Bu güzel hoca ile çalışırken amaçlarınıza ve seviyenize uygun sadece size özel antrenman ve beslenme programları hazırladığını, alacağınız sonuçlarla göreceksiniz. Tahmin ettiğinizden daha iyi olacak olan bu sonuçlar, elbette, Atakan’nın uzun ve başarılı spor geçmişinin getirdiği tecrübelerin yanında araştırmacı tarafının size yansıması olacaktır.

Yunus Emre Sobacı

Öğrenci