SSS

Egzersiz programlarımı kim hazırlayacak?

Egzersiz programlarınızı, Avatar Atakan hazırlayacak. Egzersiz hareketlerini doğru uygulamanız için de hareketleri gösteren videoları ve detaylı açıklamaları uygulamadaki “Antrenmanlarım” kısmına yükleyecek.

Egzersizlerimle alakalı sorum olursa kim yardımcı olacak?

Egzersizlerinizle alakalı sorularınızı, uygulamadaki “Personel Trainer” kısmından antrenörünüze sorabilirsiniz. Antrenörler, hafta içi 10.00 – 18.00 saatleri arasında sorularınızı yanıtlayacak.

Beslenme programlarımı kim hazırlayacak?

Beslenme programlarınız, her ay düzenli olarak beslenme uzmanları tarafından hazırlanacak ve uygulamadaki “Beslenme Programım” kısmına yüklenecek.

Beslenme programımda, her öğün ne tüketeceğim yazacak mı?

Evet, beslenme programınızda sabah, öğle, akşam ve ara öğün olarak ne tüketmeniz gerektiği yazacak.

Beslenme programıyla alakalı sorularımı kim yanıtlayacak?

Beslenme programlarınızla alakalı sorularınızı uygulamadaki “Beslenme Uzmanı” kısmından sorabileceksiniz. Beslenme Uzmanları, sorularınıza hafta içi 10.00 – 18.00 saatleri arasında yanıt verecek.

Programlarım bana ne zaman ulaşacak?

Bilgilerinizi ve fotoğraflarınızı “Hesabım” kısmına eksiksiz olarak kaydettikten sonra 24 saat içinde beslenme ve egzersiz programlarınız uygulamaya yüklenecek. Programlar yüklendiğinde, size bildirim gelecek.

Beslenme listemde olmayan besinler tükettim. Bunları kalori listeme nereden ekleyebilirim?

Kalori Hesaplama Motoru‘na tükettiğiniz besinin/içeceğin ismini yazıp, kalori listenize manuel ekleme yapabilirsiniz.

Online grup derslerinin hepsine katılabilir miyim?

Evet, ilginizi çeken tüm online grup derslerine katılabilirsiniz. Herhangi bir sınırlama yok.

Online grup derslerini tekrar izleyebilir miyim?

Evet. Kaçırdığınız online grup derslerini, dilediğiniz zaman tekrar izleyebilirsiniz.

Avatar Atakan Uzaktan Eğitim'e nasıl kayıt olacağım?

Kayıt olmak için “Whatsapp” hattımızdan ya da Avatar Atakan Uzaktan Eğitim’in Instagram profilinden mesaj yolu ile iletişime geçmeniz gerekiyor. Size uygun süreç belirlenip, ödeme işlemleriniz tamamlandıktan sonra kayıt süreciniz oluşturulacak.

Ödeme işlemi nasıl yapılıyor?

Ödeme işlemlerinizi, kredi kartı ve banka kartı ile online olarak tamamlayabilirsiniz. Bunun için iyzico isimli online bir ödeme bağlantısı kullanıyoruz.  Ayrıca havale ya da EFT işlemiyle de ödeme yapabilirsiniz.

Ödeme için aylık taksitlendirme yapabilir miyim?

Kredi kartı ile yapılacak ödemelerde, bankanıza taksitlendirme yapabilirsiniz. Havale ve EFT ile yapılan ödemelerde taksit imkanı bulunmuyor. Havale ve EFT işlemlerinde program ücretinin tamamı peşin olarak ödeniyor.

Online ödeme güvenli mi?

Evet, güvenli. İyzico, dünyanın en üst düzey veri güvenliği standardı olan PCI (Payment Card Industry)-DSS (Data Security Standard) 1. Seviye Sertifikasına sahip. Online ödeme işlemlerinizi 3D güvenlik kodu ile tamamlayabiliyorsunuz.