Uzaktan Eğitim Nedir ?

Uzaktan eğitim programına başladığında, istediğin görünüme kavuşman için sana özel bir antrenman planı hazırlayacağım. Vücut tipin ve sağlık durumuna uygun şekilde hazırladığım bu programları, evde veya spor salonunda uygulayabilirsin.

Böylece haftanın 4 günü, 30 ile 45 dakika arasında antrenman yapacaksın. Buna ek olarak; uygulama üzerinden yayınlanacak, online grup derslerine katılıp, haftada bir gün, benimle egzersiz yapma fırsatın da olacak. Bu derslere sürpriz konuklar da katılabilir.
Beslenme programın ise ekibimdeki, beslenme uzmanları tarafından yine sana özel şekilde oluşturulacak. Beslenmen ve antrenmanların hakkındaki soruları, hafta içi her gün 10.00-18.00 saatleri arasında beslenme uzmanlarımıza ve spor hocalarımıza uygulama üzerinden sorabilirsin.

İstediğin görünüme ulaşmak için yapman gereken en önemli şey; beslenme ve egzersiz programlarını harfiyen uygulamak ve gün içinde tükettiğin ana ve ara öğünlerin fotoğrafını çekip, uygulamaya yüklemek.

Avatar Atakan Uzaktan Eğitim Uygulamasıyla; kişisel gelişimine destek olacak canlı yayınları izleyebilir, uygulamayı kullanan diğer öğrencilerin de dahil olacağı eğlenceli yarışmalara katılabilir, beslenme uzmanlarımızın haftada bir gün yapacağı canlı yayın etkinliklerine katılıp, sağlıklı beslenme hakkında daha fazla şey öğrenebilirsin.
Ayrıca, benim yaptığım yemekleri ve tariflerini öğrenmek istersen de yine uygulama üzerinden erişebileceğin, “Atakan’ın Mutfağından Özel Yemek Tarifleri” bölümüne bakıp, hünerlerini sergileyebilirsin.

Bedelini ödeyip, istediğini alman için her şey hazır! Artık, egzersiz yapmayan kimse kalmayacak! Kendin için bunu yapmalısın! Peki ya sen, hazır mısın!