Uzaktan Eğitim Nedir ?

Uzaktan eğitim programına başladığında, istediğin görünüme kavuşman için sana özel bir antrenman planı hazırlayacağım. Vücut tipin ve sağlık durumuna uygun şekilde hazırladığım bu programları, evde veya spor salonunda uygulayabilirsin.

Böylece uygulamaya yüklediğim hareket videoları ve açıklama metinlerini takip ederek, haftanın 4 günü, 30 ile 45 dakika arasında antrenman yapacaksın. Buna ek olarak; uygulama üzerinden haftanın 6 günü yayınlanacak olan  30 dakikalık online grup derslerine katılıp; crunch, H.A.T, total body, pilates ve zumba gibi farklı egzersiz alternatiflerini keşfedebileceksin.

Beslenme programın ise ekibimdeki, beslenme uzmanları tarafından yine sana özel şekilde oluşturulacak. Beslenmen ve antrenmanların hakkındaki soruları, hafta içi her gün 10.00-18.00 saatleri arasında beslenme uzmanlarımıza ve spor hocalarımıza uygulama üzerinden iletişim kurarak sorabilirsin.

 

İstediğin görünüme ulaşmak için yapman gereken en önemli şey; beslenme ve egzersiz programlarını harfiyen uygulamak ve gün içinde beslenme listene uygun olarak tükettiğin ana ve ara öğünlerinin fotoğrafını çekip, uygulamaya yüklemek.

Avatar Atakan Uzaktan Eğitim Uygulamasıyla; kişisel gelişimine destek olacak canlı yayınları izleyebilir, beslenme uzmanlarımızın yapacağı canlı yayın etkinliklerine katılıp, sağlıklı beslenme hakkında daha fazla şey öğrenebilirsin.

Ayrıca, benim yaptığım yemekleri ve tariflerini öğrenmek istersen de yine uygulama üzerinden erişebileceğin, “Atakan’ın Mutfağından Özel Yemek Tarifleri” bölümüne bakıp, hünerlerini sergileyebilirsin. Burada beslenme uzmanlarımızın hazırladığı sağlıklı tarifleri, detoks programlarını ve sağlıklı beslenmenin püf noktalarını anlatan birbirinden önemli notları da bulabileceksin.

 

Bedelini ödeyip, istediğini alman için her şey hazır! Artık, egzersiz yapmayan kimse kalmayacak! Kendin için bunu yapmalısın! Peki ya sen, hazır mısın!